iPadOS 26.2 beta 3 додає нові можливості багатозадачності через перетягування

У початковому релізі iOS 26 Apple прибрала класичні режими Slide Over та Split View і замінила їх новою системою роботи з вікнами. Замість Split View з’явився плитковий режим, а Slide Over взагалі зник.

 

 

Користувачам iPad бракувало Slide Over, і Apple повернула його у базовому вигляді в iPadOS 26.1. У новій бета-версії iPadOS 26.2 цей режим удосконалюють ще більше, роблячи його ближчим до того, яким він був у iPadOS 18.

 

Тепер, якщо на головному екрані вже відкрите хоча б одне застосування, можна перетягувати інші програми в різні режими багатозадачності — зокрема, у Slide Over. Додаток можна взяти з Dock, Spotlight або бібліотеки застосунків і перетягнути до крайнього лівого чи правого краю — так увімкнеться Slide Over. Перетягування до лівої або правої частини екрана активує плитковий режим, схожий на Split View. Якщо перетягнути застосунок у центр, він відкриється у вікні — більшому чи меншому. З’являються підказки, що показують, у який режим зараз потрапить програма.

 

Якщо на екрані вже відкрито застосунок у Slide Over або два застосунки в плитковому режимі, можна перетягнути новий застосунок на верх одного з існуючих — новий займе його місце. На відміну від iPadOS 18, попередній застосунок не закривається: його можна повернути, просто закривши нове вікно.

 

Джерело

top