Apple розглядає преміальну дисплейну технологію iPad Pro для iPhone 2028 року
Apple може перейти на технологію tandem OLED у своїй лінійці iPhone вже у 2028 році — все залежить від того, чи зможе LG Display переконати компанію. Про це пише корейське видання DealSite.co.kr.

LG Display сьогодні є лідером у сфері tandem OLED і має понад 340 патентів у США. Суть технології в тому, що екран складається з двох світловипромінюючих шарів замість одного. Це забезпечує вищу яскравість, довший термін служби та кращу енергоефективність.
Apple вже використовує tandem OLED у нових iPad Pro з чипом M4. Тут LG отримала близько 65% замовлень, решта припала на Samsung.
Ефективність підтверджена й іншими виробниками: наприклад, китайська Honor застосувала цю технологію у смартфоні Magic6 PSR Porsche.
Втім, є виклики: подвійна структура зменшує швидкість виробництва, тому LG готує інвестиції для розширення потужностей. Також розглядається спрощений варіант (simplified tandem), де два шари застосовуються лише для синього субпікселя, а червоний і зелений залишаються у єдиному.
Якщо Apple справді зробить цей крок, вона залучить одразу кількох постачальників — Samsung і BOE, аби гарантувати обсяги та стримати ціни. Але до 2028 року плани компанії можуть ще не раз змінитися.
