Apple припинила підпис iOS 26.2 Beta 1 для iPhone Air, iPhone 16e та M5 iPad Pro із підтримкою стільникової мережі
Через день після виходу перших бета-версій iOS 26.2 та iPadOS 26.2 для розробників компанія Apple зупинила їх підпис для iPhone Air, iPhone 16e та M5 iPad Pro з модулем стільникового зв’язку. Це означає, що користувачі цих пристроїв не зможуть встановити оновлення.

Хоча точна причина невідома, усі три моделі використовують власні модеми Apple C1 і C1X. Імовірно, компанія виявила проблему сумісності або помилку у роботі цих модемів з iOS 26.2 та iPadOS 26.2, тому тимчасово обмежила встановлення, щоб запобігти збоям.
Користувачі, які беруть участь у бета-програмах iOS 26 та iPadOS 26, і надалі бачитимуть оновлення у списку, але його встановлення завершуватиметься помилкою.
Коли Apple усуне проблему, очікується випуск оновлених бета-версій спеціально для пристроїв із чипами C1 та C1X.
