Ось коли Apple планує представити нову Siri на базі Google Gemini
Apple готується вже у другій половині лютого показати «оновлену, персоналізовану» Siri, яка працюватиме на базі Google Gemini. За даними Марка Гурмана, саме тоді компанія планує продемонструвати нові можливості — або на повноцінній презентації, або на закритих брифінгах для медіа. У публічний реліз ця Siri увійде як частина iOS 26.4: бета у лютому, стабільна версія орієнтовно в березні — на початку квітня. Користуватися нею зможуть власники iPhone 15 Pro та новіших моделей.

Нова Siri буде глибше інтегрована з особистими даними й контентом на екрані: зможе «підтягувати» інформацію з Mail, Messages та інших додатків, щоб виконувати складніші завдання. Саме такий сценарій Apple показувала ще на WWDC 2024 (питання про рейс мами та план ланчу), але тоді запуск довелося відкласти через проблеми всередині компанії.
Через труднощі з власною моделлю Apple звернулася до Google Gemini: формально Siri працюватиме на моделі Apple Intelligence, але з вбудованими технологіями Gemini. Далі, в iOS 27, Siri мають перетворити вже на повноцінний чат-бот: з довгими діалогами, контекстом і поведінкою на рівні ChatGPT/Gemini, але вбудованим прямо в iPhone, iPad і Mac без окремих застосунків. За словами Гурмана, ця «чатбот-версія» буде конкурентною з Gemini 3 і суттєво потужнішою, ніж персоналізована Siri в iOS 26.4.
