iPhone 17e можуть показати вже 19 лютого: виріз-«чубчик» лишається, зате додають MagSafe і нові чипи

За двома новими повідомленнями, Apple готує найближчим часом iPhone 17e та iPad 12. iPhone 17e описують як логічне «оновлення за характеристиками» після iPhone 16e, який у лютому 2025 року замінив iPhone SE і приніс 6,1-дюймовий OLED, чип A18, Apple Intelligence, одну 48-мегапіксельну камеру, Action button і USB-C. Дизайн, схоже, майже не зміниться: попри попередні розмови про Dynamic Island, тепер стверджують, що його не буде і пристрій збереже виріз-notch, як у iPhone 16e.

 

 

Головний акцент — на «начинку». Очікують перехід на A19 замість A18, новий модем C1X для 5G/LTE, який нібито до двох разів швидший за перший C1 і водночас найенергоефективніший модем у iPhone, а також окремий N1-чип для Wi-Fi, Bluetooth і Thread. У прикладі з iPhone Air цей N1 підтримує Wi-Fi 7 та Bluetooth 6 і покращує стабільність речей на кшталт Personal Hotspot і AirDrop. Окремо Macwelt додає, що iPhone 17e має отримати MagSafe з магнітною бездротовою зарядкою приблизно 20–25 Вт, тоді як iPhone 16e обмежений Qi до 7,5 Вт, і при цьому камера ззаду, як і раніше, буде одна.

 

Щодо дат, звучить нетиповий для Apple сценарій: анонс пресрелізом у четвер, 19 лютого. Це цікаво ще й тим, що iPhone 16e представили в середу 19 лютого, тож новинка могла б вийти рівно через рік, хоча четвер — незвичний день для таких запусків. iPad 12, за чутками, збереже дизайн iPad 11, але отримає A18 із підтримкою Apple Intelligence, а отже й 8 ГБ RAM замість 6 ГБ. Ціну iPhone 17e поки не називають: у США iPhone 16e стартує з $599.

 

Джерело

top