iOS 26.2 додає нове налаштування для CarPlay

В iOS 26 Apple поширила функцію закріплених розмов у застосунку Messages і на CarPlay — тепер важливі чати відображаються зверху. Але деякі водії віддають перевагу класичному вигляду зі звичайним списком розмов, і тепер Apple дозволяє обрати зручний варіант.

 

 

У другій бета-версії iOS 26.2 з’явилося нове налаштування, яке дозволяє вимкнути закріплені розмови в Messages на CarPlay. Після встановлення бети на iPhone достатньо відкрити налаштування CarPlay, знайти перемикач Pinned Conversations у головному меню і вимкнути його, якщо потрібно.

 

Apple планує випустити iOS 26.2 для всіх користувачів у грудні.

 

Джерело

top