Apple скасувала замовлення дисплеїв BOE для iPhone 17 Pro та передала обсяг Samsung

Як повідомляє ZDNet Korea, Apple переглянула плани щодо постачання OLED-дисплеїв для iPhone 17 Pro: замість китайської BOE основним постачальником стане Samsung Display. Причиною стали технічні проблеми з надійністю панелей BOE на етапі підготовки до масового виробництва.

 

 

Спочатку BOE розраховувала поставити до 10 мільйонів OLED-панелей для iPhone 17 Pro на китайський ринок. У третьому кварталі 2025 року компанія отримала попереднє схвалення Apple на масове виробництво, але процес загальмував через нерозв’язані технічні питання: йшлося про надійність, вихід придатних панелей та загальні характеристики, через що BOE не змогла виконати вимоги Apple до LTPO-дисплеїв.

 

До цього BOE не постачала Apple LTPO-OLED-панелі, які потрібні для реалізації таких функцій, як Always-On та ProMotion з частотою оновлення до 120 Гц. Китайський виробник планував у 2025 році поставити щонайменше 40 мільйонів OLED-екранів для Apple, але на тлі різкого зниження прогнозів по обсягах це вже малоймовірний сценарій. За даними джерел, ключові проблеми BOE вдалося вирішити приблизно до середини листопада, однак на той момент Apple вже встигла змінити план постачань.

 

Очікується, що запланований для BOE обсяг панелей iPhone 17 Pro тепер повністю перейде до Samsung Display. Раніше прогнозувалося, що Samsung поставить близько 80 мільйонів OLED-панелей для всієї лінійки iPhone 17, але після перерозподілу замовлень цей показник може зрости до приблизно 90 мільйонів.

 

У підсумку Apple й надалі значною мірою залежить від Samsung Display та LG Display, коли йдеться про виробництво високоякісних OLED-дисплеїв і масштабування LTPO-технології на ширший спектр своїх пристроїв.

 

Джерело

top